piątek, 8 kwietnia 2016

Nowoczesne ogrodzenia z PCV na wszelaką zimę.Zimowa pora jest wyjątkowo ciężkim czasem dla sztachety z plastiku na ogrodzenie i furtkę ogrodzeniowa, szczególnie jeżeli jest mroźna. Długofalowe opady śniegu, wichury, zamiecie oraz mrozy rodem z Syberii przeżyją wyłącznie najmocniejsi. Do jednych z mocniejszych parkanów należą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To cynk sprawia, że te płot przetrwa sporo lat.

Przęsła ogrodzeniowe posiadają gwarancje wytrzymałości. Na skutek wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na kąpieli modułów ze stali w płynnym cynku o temperaturze 440-460 stopni Celsjusza. Wtedy na powierzchni stali występuje zjawisko dyfuzji. Stal i Zn konstruują wspólną warstwę stopowa, na jakiej odkłada się jeszcze warstwa czystego ZN. Warstwa stopowa sprawia, że powłoka cynku jest nierozdzielnie scementowana ze stalowym podkładem, natomiast panel ogrodzeniowy odporny jest na rdze.

Ocynkowywane przęsło na nowomodne sztachety można też elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej estetyczny wygląd.
Najbardziej trwale lakiery proszkowe w mnogiej kolorystyce z palety RAL ponadto podwyższają trwałość ogrodzenie z Winylu na ogrodzenie i furtę ogrodzeniowa
panelowego na rdze. Farbki proszkowe są całkowicie bezpieczne dla człowieka i środowiska. W procesie malowania

ploty plastikowe na ogrodzenie i furtę sztachetowa nie używa się żadnych szkodliwych rozpuszczalników, natomiast w końcowym procesie utwardzania powłoki nie występuje emisja niepożądanych związków do powietrza.
Decydując się na przęsła ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy zatem nie tylko eko, wykazujemy się też pragmatyzmem. Wysoko gatunkowy panel ogrodzeniowy nie zardzewieje, nie odkształci się, nie rozerwie się, a jego barwa nie zmienia się oraz będzie weselił nasze oczy przez długie lata.

���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz